Giriş or Kayıt Ol
 
Giriş 
Üye Adı

Şifre

Hala hesabınız yok mu? Hemen açabilirsiniz. Kayıtlı bir kullanıcı olarak tema yönetici, yorum ayarları ve isminizle yorum gönderme gibi avantajlara sahip olacaksınız.
 
Kimler Online 
Hoşgeldin, Anonymous
Üye Adı
Şifre
(Kayıt Ol)
Üyelik:
Son Üye: denizc58
Bugün: 0
Dün: 0
Toplam: 366

Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 1
Üye: 0
Toplam: 1
 
Canlı Yayın Resimleri 
 
    Diyap
Gökduman


   
 
   Bülent
   Yavuz
 
   Ersen
   Bucak
 
   Nurdan
    Selvi
 
  Mediha
   Coşkun
 
 Mustafa
 Yesilyurt
 
  
  
 
Sanatcılar>>Bölümü 
 

Radyomuzu destekleyen
Sanatcılarımız
...
Bülent Yavuz
Çagdaş Mahzuni
Gülsen Bütün
Diyap Gökduman
Zülfikar Özer
Ersen Bucak
Enver Temiz
Adıgüzel Göksu
Necla Fındıklı

Övünc Yalcin

Nurdan Selvi

 
RADYOYA GIRIS YAPMADAN ÖNCE OKUYUNUZ:::ÜYELİK ve SOHBET KURALLARI
RADYOYA GIRIS YAPMADAN ÖNCE MUTLAKA OKUYUNUZ !!

-Sitemizde GERCEK ISMINIZLE  üyelik yapılması zorunludur.

- Hangi görüşe, hangi ideolojiye veya hangi inanca ait olursa olsun siyaset içerikli, inanç içerikli sohbet etmek veya sitenin herhangi bir bölümünde bu tarz mesajlar, içerikler, yorumlar ve gereksiz tartışmalar kesinlikle yasaktır.

- (Telefon numaraları, msn adresleri, e-mail adresleri vs.) Sohbete yazmak veya başka insanlara aramaları için, veya diğer sohbettekileri bu yönde rahatsız etmek yasaktır .

- Siteye üye olan tüm kullanıcılar otomatik olarak YESİLDİYAR FM sınırlarındaki tüm bölümlere erişim kazanırlar (Bazı özel admin ve yetkili bölümleri hariç).

- YESİLDİYAR FM sitesine yazılan yorumlar, mesajlar vb. mesajlardan, içeriklerden mesaj sahipleri sorumludur. Sitemiz veya Yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.

- Yasadışı yazılım (warez, crack, serial vb.) paylaşımı yapan üyelerin hesapları pasif hale getirilir. Açıklama yapmadan mesajları silme, düzenleme, taşıma veya muhafaza etme hakkı sitemize aittir.

- Sitemizin tüm alanlarında yazılan mesajlar, yorumlar, içerikler saygı çerçevesi içinde olmalıdır.

- Üyeler, birbirlerine ve yetkililere karşı saygılı olmak zorundadırlar. Özel mesajlaşma sistemi dahil    SOHBETIN hiçbir bölümünde genel ahlak kuralları ihlal edilemez, başkaları rahatsız edilemez.

- Kurallara uymayan üyelerin mesajları uyarı yapılarak veya yapılmadan yöneticilerimiz tarafından silinebilir, düzenlenebilir. Uyarılara rağmen kuralları ihlal eden üyelerin hesapları iptal edilir ve siteden uzaklaştırılırlar.

- Tüm üyelerin kuralları okuyup kabul ettikleri varsayılır. Yeni üye olunması ya da kurallardan haberdar olunmaması, kuralları ihlal etmek için geçerli bir neden değildir. Kural listesi dönem dönem güncellenir ve üyeler tarafından periyodik olarak gözden geçirildiği varsayılır.

YESİLDİYAR FM YÖNETİMİ.Copyright © Yesildiyar Fm Tüm hakları saklıdır.

Yayınlanma:: 2008-11-08 (1156 okuma)

[ Geri Dön ]

 Web Tasarım : Celal Kurmut

 

www.yesildiyar-fm.com -Tüm Hakları Saklıdır.Tüm içerikler, resimler, videolar ve müzikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz
Sayfa Üretimi: 0.22 Saniye

:: Hazırlayan: Erdem Eraslan ::